СУД ЗВІЛЬНИВ АНДРІЯ ДЗИНДЗЮ

Детальнее

Общая сумма

Детальнее

Шевченківський райсуд зняв кримінальне обвинувачення з активіста Євромайдану, журналіста «Дорожнього контролю» Андрія Дзиндзю.

Про це повідомляє Євромайдан SOS у Facebook.

«Шевченківський райсуд зняв кримінальне обвинувачення. Звільнення негайно в залі суду», — йдеться в повідомленні.

Також це підтверджує видання «Дорожній контроль».

Як повідомлялося, Дзиндзю, який був на Банковій під час штурму адміністрації президента, 6 грудня заарештували на 2 місяці. Йому інкримінували ч. 3 ст. 286 КК (незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров’я потерпілим).

В міліції Дзиндзю звинувачували в тому, що він нібито викрав трактор, який потім використовували при штурмі адміністрації президента 1 грудня. Сам журналіст відкидає усі звинувачення і стверджує, що ніяк не пов’язаний зі штурмовиками і просто фіксував події.

11 грудня Дніпровський райсуд Києва заарештував адвоката Дзиндзі Віктора Смолія за підозрою в замаху на життя судді Шевченківського суду на два місяці.

8 січня 2014 року Дзиндзі вручили підозру в тому, що журналіст 23 січня 2013 року плюнув в обличчя інспектору ДАІ  у результаті чого ДАІшник був госпіталізований із легкими тілесними ушкодженнями. В Дорожньому контролі припускали, що це було зроблено для того, щоб «повісити» на журналіста же одну справу.

Як відомо, 24 січня суд виніс рішення щодо декриміналізації дій трьох ативістів, в тому числі двох так званих «в’язнів Банкової»: Володимира Кадури, Ярослава Притуленка і Сергія Нужненка. Їх кримінальні провадження закрито.

За даними прокуратури Києва, щодо подій, пов’язаних із масовими акціями протесту у листопаді-грудні 2013 року, закрито вже 35 кримінальних проваджень.

У столичній прокуратурі стверджують, що «продовжили практичну реалізацію» норм Закону України «Про внесення змін до Закону України про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».
«На даний час процесуальними керівниками прийнято рішення про закриття 35 кримінальних проваджень, розпочатих у період з 21 листопада 2013 року по 26 грудня 2013 року включно. Крім того, прокуратура забезпечила виконання норм цього закону у судах шляхом направлення відповідних клопотань у ще 12 кримінальних провадженнях», — зазначила голова прес-служби прокуратури Києва Яна Соболевська.
Соболевська підкреслила, що прокуратура вже направила клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності та покарання ще 18 осіб, клопотання стосовно двох з них мало бути розглянуте вже в понеділок, 27 січня.

Рубрики: Знаменитости и Новости.Метки: автомайдан, дзиндзя, дорожний контроль и евромайдан.

Отправить ссылку

Детальнее


Интернет реклама УБС

Добавьте свой комментарий

Вы должны войти в систему для того, чтобы оставить комментарий.