Штаб національного спротиву: Міністерства захоплюють провокатори

Детальнее

Общая сумма

Детальнее

Штаб національного спротиву заявляє спланованою провокацією захоплення будівель Міністерства юстиції та Міністерства палива й енергетики.

Про це заявив Степан Кубів на брифінгу в понеділок, коментуючи захоплення активістами «Спільної справи» Олександра Данилюка двох адміністративних будівель – Міненерго та Мін’юсту.

За його словами, ці провокації були вчинені для легалізації рішення влади про введення надзвичайного стану.

«Це є провокації. Ми офіційно відмежовуюся від них (від провокацій).  Я не розумі, як 50 людей можуть взяти приміщення Міністерств юстиції, де є двоє людей – і більше немає охорони. А через кілька хвилин іде звернення міністерки про заклик до надзвичайного стану», — сказав депутат.

За словами Кубіва, опозиція використовує всі можливі заходи для продовження мирних переговорів із владою, «для того, щоб не топити країну в крові».

Коментуючи черговий напад на «автомайданівців» у Черкасах, він також висловив думку про те, що та поїздка – теж провокація.

«Вчора на нараді у штабі ми вирішили не їхати вночі, а відкласти це на ранок, бо ми ж не якесь формування – нам треба їхати відкрито, щоб там були народні депутати та громадські активісти», — сказав опозиціонер.

Менше з тим, Кубів нагадав, що люди в Черкаси вночі все одно поїхали.

«У Сумах, Черкасах і Запоріжжі готується провокація, де люди їдуть свідомо, а потім відбувається побиття і розбій», — зазначив політик.

«За нашою інформацією, стягуються незрозумілі сили, які, можливо, не є представниками українського народу і є працівниками фіскальних органів», — сказав також Кубів.

«Українська правда»

Рубрики: Новости.Метки: евромайдан, захват зданий, минюст и революция.

Отправить ссылку

Детальнее


Интернет реклама УБС

Добавьте свой комментарий

Вы должны войти в систему для того, чтобы оставить комментарий.