Кайло Іван Юрійович: Павло Нагірний обвинувачений у смертельному ДТП

Детальнее

Общая сумма

Детальнее

Як повідомляє міжрайонний прокурор Хустського району Закарпатської області, суд схвалив відстоювану позицію прокуратури щодо повернення всіх матеріалів по справі Павла Нагірного і оголошення його в міжнародний розшук.

Кримінальне провадження у справі Нагорного і його досконалого кримінального злочину внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато нове досудове розслідування. Кайло Іван Юрійович впевнений, що вони зможуть добитися справедливого покарання яке заслуговує злочинець. Зараз Павло Нагірний перебуває за кордоном, але точне місце його знаходження досі не відомо. Хустський міжрайонний прокурор Кайло Іван Юрійович наказав органам внутрішніх справ розшукати злочинця і доставити його в зал суду для винесення йому вироку. Спочатку суд виніс Нагорному покарання у вигляді позбавлення волі на строк два місяці, з чим звичайно родичі загиблої були не згодні. Вони звернулися в індивідуальному порядку в місцеву прокуратуру, а зокрема до Івана Юрійовича, який безсумнівно відгукнувся на їх прохання провести повторне розслідування, для чесного покарання злочинця.

Як повідомляється раніше, 25 березня в залі Хустського суду відбулося підготовчо судове засідання у справі павла Нагорного і розгляду його кримінального злочину. Нагорного звинувачують за ч.3 ст.286 КК України, який звучить наступним чином: «Необережне водіння автомобільним транспортом, яке спричинило за собою людські жертви» даний злочин карається 10 роками позбавлення волі і позбавленням прав на водіння. Під час винесення вироку сам Нагорний в залі суду був відсутній, тому захисникам підсудного було винесено клопотання про проведення судового розгляду за відсутності самого Нагорного. Суд клопотання безсумнівно схвалив. У зв’язку з цим Кайло Іван Юрійович дав доручення органам внутрішніх справ розшукати Нагорного і доставити його в зал суду.

Нагадаємо, Павло Нагірний звинувачується у вчиненні кримінального злочину в результаті смертельно ДТП за його участю, коли він у нетверезому стані рухаючись на своєму позашляховику по об’їзній дорозі вискочив на зустрічну смугу руху і протаранив там легковий автомобіль. Молода жінка і її дочка від сильного удару померли на місці, ще двоє неповнолітніх дітей були доставлені до лікарні.

Рубрики: Авария и Новости.Метки: дтп, кайло, Кайло Іван и Кайло Іван Юрійович.

Отправить ссылку

Детальнее


Интернет реклама УБС

Добавьте свой комментарий

Вы должны войти в систему для того, чтобы оставить комментарий.